Kontakta oss

Kontakta oss

Här kan du se vilka som jobbar på Knivsta bibliotek samt deras kontaktuppgifter

Har du frågor om dina låna, våra aktiviteter, våra e-tjänster eller något annat som rör biblioteket? Kontakta knivstabibliotek@knivsta.se så svarar vi så snabbt vi kan under bibliotekets öppettider.  När biblioteket är öppet kan du även ringa 018-34 72 30.

 

Personal på biblioteket

Carin Carlsson

Bibliotekschef

carin.carlsson@knivsta.se

018 - 34 72 37

 

Emma Bäckström

emma.backstrom@knivsta.se

018 - 34 72 36

 

Tanja Dahlström

tanja.dahlstrom@knivsta.se

018 - 34 72 32

 

Tove Frankow Crivellaro

tove.frankow-crivellaro@knivsta.se

018 - 34 72 33

 

Gunnel Furuland

gunnel.furuland@knivsta.se

018 - 34 72 35

 

Örjan Herres

orjan.herres@knivsta.se

018 - 34 72 89

 

Ylva Jansson

ylva.jansson@knivsta.se

018 - 34 72 34

 

Hanna Lagerqvist

hanna.lagerqvist@knivsta.se

018 - 34 74 33

 

Sanja Salcic

sanja.salcic@knivsta.se

018 - 34 72 38